تبلیغات
درد دل با دل

درد دل با دل
آن سوی دلتنگیها خدایی است که داشتنش جبران همه نداشتنی هاست
به قلم
دوست دارم بدونم
وقتی دلت میگیره معمولا با کی درد دل میکنی؟دوستان خوبم

سلام به همۀ دوستان و همراهان وبلاگیه خودم، ایام ماه رمضونه امیدوارم که نماز و روزه هاتون مورد قبول حق تعالی قار گرفته باشه و حال همتون خوب باشه. خیلی دیر کردم میدونم راستش بعد امتحانا که یکم درگیر خرید و این چیزا بودم (خب دیگه دوران متأهلیه و هزار جور گرفتاری البته از نوع خوبش) و الانم که خودتون میبینین ماه رمضونه و واقعا آدم حال و حوصلۀ هیچ کاری رو نداره واسه همین نتونستم بیام و پستای جدید بذارم اما الان در خدمتم...

خب خداروشکر امتحانای این ترمم به خوبی پشت سر گذاشتم بر خلاف انتظارم این ترم از نمراتم خیلی راضی ام فک میکنم وجود همسری تو ز ندگیم خیلی کارساز بوده البته ترم پیش چون اوایل ازدواجم بود و گشتن و خرید و این چیزا بود یکم نمراتم سقوط کرده بود که خداروشکر این ترم خودمو کشیدم بالا به کمک خدا، هوا هوای تابستونیه بماند که الان تقریبا 1هفته هست که روز و شبامون با بادهای شدید داره میگذره شاید این خواست خداست تا تحمل تشنگی و گرسنه گیه ماه رمضون رو برامون بیشتر کنه. همسری داره سخت کار میکنه چون چیزی نمونده بریم خونۀ خودمون واسه همین خیلی کم همدیگه رو میبینیم و این واسم سخته مخصوصا اینکه تا قبل این بهونۀ امتحانارو داشتم و الان که آزاد شدم بازم از دیدنش محرومم اما چه میشه کرد باید تحمل کنم تا اوضاع طبق روال پیش بره امیدوارم فقط سلامتی باشه. به هر حال برای همتون آرزوی روزهای شاد رو دارم امیدوارم که تک تک لحظه هاتون پر از خنده و خوشی باشه و دلاتون برای غم و غصه تابلو ورود ممنوع داشه باشه.

اگه خدا بخواد دیگه بعد این پست خاطرات روزانه ام رو اینجا مینویسم برای دل خودم، نه برای جلب و افز ایش بازدید. همونطوری که بارها گفتم و نوشتم بازم میگم اینجا من فقط حرفای دلم رو مینویسم که بعضیاشونو واقعا چون به کسی نمیتونم بگم اینجا دلمو خالی میکنم. اینجا گوشه ای از زندگیمه و تا وقتی که بتونم مینویسم.

روزهاتون شاد و شادیهاتون بی نهایت...
طبقه بندی: دل نوشته ها،
[ پنجشنبه 12 تیر 1393 ] [ 04:23 ب.ظ ] [ بهناز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من دلم می خواهد:
خانه ای داشته باشم پر دوست
کنج هر دیوارش دوستهایم بنشینند آرام
گل بگو گل بشنو، هر کسی می خواهد
وارد خانهٴ پر مهر و صفایم گردد
یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه کند
شرط وارد گشتنش شست و شوی دلهاست
شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست
بر درش برگ گلی می کوبم،
روی آن با قلم سبز بهار
می نویسم ای یار،
خانهٴ دوستی ما اینجاست
تا که سهراب نپرسد دیگر،
خانهٴ دوست کجاست؟
میهمانان
میهمانان امروز : نفر
میهمانان دیروز : نفر
همه میهمانان : نفر
میهمانان این ماه : نفر
میهمانان ماه قبل : نفر
آخرین تغییرات :


دانلود آهنگ جدید